top of page
Eller Dua Pozunda

Uzmanlaşma Programları

Kendi üzerinde çalışmak ya da yogada uzmanlaşmak (çoğu zaman her ikisini birden) isteyenlere sunduğum uzmanlaşma programlarını burada inceleyebilirsin.

slider0-kapak.png

Mindfulness Temelli
4 Trimester Hamile Yogası Uzmanlaşma (110 Saat) (YA)

Yeni dönem Mindfulness Temelli 4 Trimester Hamile Yogası Uzmanlaşma Programı yüz yüze ve online katılım seçeneği ile 4 Mayıs'ta üç modül olarak başlıyor. Toplam 110 saat ve Yoga Alliance sertifikalı bu program sadece uzmanlaşma yolunda bir adım atmak isteyen değil aynı zamanda bir kadın olarak kendi bedenini tanımak isteyen herkese açık.

Temel Yoga Uzmanlaşma Programı (200 Saat) (YA)

Bu program, yoga eğitmeni olarak başka canlarla yogasını paylaşmak, bunu hobi veya profesyonel olarak yapmak isteyenler kadar yogayı günlük hayatının parçası haline getirmek, bilgi ve deneyimini genişletmek isteyen herkese açık en temel ve detaylı yoga eğitimi. Programı başarıyla tamamlayanlar uluslararası geçerliliği olan Yoga Alliance onaylı sertifikayı almaya hak kazanır. Yeni dönem, hafta içi derslerine katılmayı tercih edenlere özel Mayıs 2024'te başlıyor.

hamile-yogasi-uzmanlasma (1).png
hamile-yogasi-uzmanlasma (2).png

Prenatal & Postnatal Yoga
Mentörlük Programı

Prenatal (Hamile Yogası) ve Postnatal (Doğum Sonrası) Yoga Eğitimlerini tamamlamış ancak başlangıçta nasıl ilerleyeceği konusunda soru işaretleri olan ya da bir süredir bu konu üzerine çalışan ve yoga eğitmenliği kariyerine yeni bir yön çizmek isteyenlere yönelik tasarladığım bu danışmanlık programında hem bir kariyer koçu, hem de deneyimli bir yoga eğitmeni olarak bilgi ve tecrübelerimi size rehberlik etmek üzere harmanlıyorum.

bottom of page